Popis ubytovne

Okolie penziónu ubytovne pozostáva z veľkého vnútorného parkoviska s počtom parkovacích miest 9. Do budovy sa vstupuje dvoma samostatnými vchodmi. Na prízemí ubytovne sa nachádza, kuchynka, 3 izby so 4 lôžkami, wc pre ženy, wc pre mužov, miestnosť pre upratovačku, miestnosť pre čisté posteľné prádlo.

Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú jedna izba so 4 lôžkami, jedna izba s 3 lôžkami, kuchynka, zariadenia pre osobnú hygienu wc pre ženy, sprcha pre ženy, a dve ubytovacie bunky s 2 lôžkami so samostatnými miestnosťami pre osobnú hygienu wc a sprchou. Na nadzemnom podlaží sa tiež nachádzajú 3 sprchy, wc pre mužov, práčovňa kde sú umiestnené 1 x práčka, 1 x sušička, skrine na uloženie špinavého prádla, dvoj dres s tečúcou teplou a studenou vodou, miestnosť pre upratovačku.

Každé ubytovacie zariadenie je  vybavené nábytkom, skriňou pre odkladanie osobného prádla, posteľ, nočný stolík, uzatvorená nádoba na odpadky, úložný priestor pre batožinu ktorý sa nachádza pod každou posteľou s úložným priestorom . Ubytovňa poskytuje hlavne ubytovacie služby, kuchynka slúži na prípravu stravy ubytovanými.

Wifi

Možnosť pripojenia sa na internet na každej izbe

Výmena posteľnej bielizne

Posteľná bielizeň sa vymieňa raz za 14 dní

Vynášanie odpadu

Smeti sa vynášajú denne

Upratovanie

2x do týždňa sa umýva podlaha na izbách, dezinfikuje sa kúpeľňa a WC

Parkovanie pre klientov

Parkovanie je možné na vonkajších parkovacích miestach (5 parkovacích miest pred areálom a 9 parkovacích miest v areáli objektu) alebo v garážach (8 garáží pre osobné i nákladné autá do 12 ton).

Ďalšie prednosti

Výhodou je, že firmy môžu ubytovať svojich zamestnancov dlhodobo.
V blízkosti je dostupná kompletná občianska vybavenosť (škola, škôlka, detské ihrisko, potraviny).Výhodou je bezproblémové parkovanie s kamerovým systémom priamo pred vstupom ako aj v areály ubytovňe.

Scroll to Top